NICE WIDEM 4 veya 5 Metre Kollu Bariyer

Açıklama

NICE WIDEM 4 veya 5 Metre Kollu Bariyer, kol uzunluğu 4 veya 5 metre olan bariyer sistemlerinde uygulanır. Motor, 24 vdc akım ile çalışır. Kontrol ünitesi gövdenin içinde kolay ulaşılabilir bir noktadır. Ayarlanabilir hız ve engel tanıma özelliğine sahiptir.

NICE WIDEM 4 veya 5 Metre Kollu Bariyerler, bakım ve programlamada güvenlidir ve daha konforludur. Açılmada ve kapanmada minimum bir etkide bile tetikte olma niteliği ile maksimum emniyet sağlar.

Eliptik kesim kol ile daha hafif ve rüzgar direnci daha yüksek olduğundan sağlamdır. Özel profil kol ile aksesuar bağlantıları daha kolaydır ve kolay kurulum imkanı tanır. Bariyer kolunun hem sağa hem de sola takılabilir olmasıyla kullanışlıdır.

NICE WIDEM 4 veya 5 Metre Kollu Bariyerlerinde pratik yay gergi aparatı ile yay ayarı daha kolaydır. Kesinti yoktur çünkü sistemin çalışmasını CARICA (2 adet 12 V 7 A akü ile) veya PS324 akü sistemi ile devam ettirebilirsiniz.

Üçgen anahtar sayesinde bariyeri manuele almak basittir. Ürün, OGS ve HGS sistemleri ile uyumludur. Motorun kit satışlarında kolun yanısıra flaşör, stiker, çatal ayak, alıcı, fotosel, kumanda da set içerisinde yer alır. Nice Türkiye, müşterilerine her bütçeye uygun fiyatlar ve imkanlar sunar.

Ürünün teknik özellikleri ise çektiği akım (A) 1, güç (W) 300, hız (S) 4, tork (Nm) 100, çalışma sıklığı saatte 100 devir, ölçüleri (mm) 280x178x1000xh ve ağırlık 40 kg şeklindedir.

Daha fazla bilgi ve teknik destek almak için bize 0 (212) 451 20 34 numarasından ulaşabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE WIDEM 4 veya 5 Metre Kollu Bariyer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir