NICE TOONA 7024 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

Açıklama

NICE TOONA 7024 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru, 7 metreye kadar olan dairesel kapılarda uygulanır ve yoğun kullanıma uygundur. 24 vdc akım ile çalışan motorlar, solemyo güneş enerji sistemi ve opera sistemi ile çalışmaya da uyumludurlar.

NICE TOONA 7024 Dairesel Kanatlı Kapı Motorları, enkoderlidir. Butonlar ile basit programlama niteliği mevcuttur. Açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleyebilen motor, otomatik arıza teşhis imkanı da sağlar. Engel tanıma özelliği, ürünü güvenli kılar. Açılış ile kapanışta yavaşlaması da emniyetlidir. Ürüne akü bağlanabilir.

NICE TOONA 7024 Dairesel Kanatlı Kapı Motorlarının teknik özellikleri, hız (m/s) 0.013, kuvvet (N) 2700, çalışma sürekliliği saatte 41 kez, motor ölçüleri 1200x128x150xh ve ağırlık 15 kg’dır.

Nice Türkiye, otomatik kapı ve bariyerlerde her bütçeye uygun fiyatlarla hemen her tür ihtiyaç alanına uyumlu modeller sunar. Son teknoloji harikası ürünler, kaliteli malzeme ve uzman işçilikle garantili kullanım imkanı verir.

Nice kumandaları da kopyalanamayan şifreli sistemleri ile güvenli konfor verir. Programlaması ise basit ürünler, kullanıcının çok kısa sürede alışmasına ve kolay kullanıma zemin hazırlar. Ürünlerin montajında olduğu gibi kumandaların kurulumunda da Nice Servis desteği sizinledir.

0 (212) 451 20 34 numaralı hat aracılığı ile bizimle iletişime geçmeniz halinde ürünler hakkında bilgi alabilir, otomatik kapı ve bariyer sistemleri hakkındaki soru ve varsa sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE TOONA 7024 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir