NICE TOONA 5016 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

Açıklama

NICE TOONA 5016 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru, 5 metreye kadar olan dairesel kapılarda uygulanır. 230 vac akım ile çalışır. Açılma ve kapanma yönünde limit switch bulunmaktadır.

Orta yoğunluktaki kullanıma uygun olan NICE TOONA 5016 Dairesel Kanatlı Kapı Motorlarında, güç, balans, açma ve kapama ayarı yapabilme özelliği vardır. Otomatik kapanma süresini ayarlayabilme, kanatların bekleme süresini ayarlayabilme diğer nitelikleridir. Elektrikli kilit bağlayabilme ve soketli kumanda alıcısı, fotosel, flaşör bağlayabilme imkanı sağlar.

NICE TOONA 5016 Dairesel Kanatlı Kapı Motorunun teknik özellikleri, güç (W) 340, hız (m/s) 0.016, kuvvet (N) 1800, çalışma sürekliliği saatte 54 kez, motor ölçüleri 965x115x105xh mm ve ağırlık 7 kg’dır.

Kablolu anten, fotosel, soketli alıcı, flaşör, harici alıcı, yer tipi elektrikli kilit, harici alıcı, inti kumanda, duvar tipi elektrikli kiliit, pilli fotosel, kontrol ünitesi gibi motor aksesuarları da Nice hizmetidir.

Dairesel kanatlı kapılar, siteler, alış veriş merkezleri, hastaneler, ticaret merkezleri gibi pek çok alanda kullanılabilmektedir. Motorlu sistemler ile işlevselliği arttırılan bu kapılar, güvenliğin yanı sıra ısı yalıtımına ve havanın korunmasına da katkı sağlar. Nice ürünleri emniyet sistemleri ve garantili malzeme ile işçiliği nedeniyle güven verir. Yabancı cisimleri algılayabilme niteliği bulunan ürünler siz, sevdikleriniz ve çevrenizdekiler için gönül rahatlığı ile kullanım imkanı tanır.

0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize, daha fazla bilgi için, ulaşabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE TOONA 5016 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir