NICE TOONA 4024 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru

Açıklama

NICE TOONA 4024 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru, yoğun kullanıma uygun olan 3 metrelik kapılarda uygulanan üründür. 24 vdc akım ile çalışan ürün enkoderlidir. Solemyo güneş enerji sistemi ve opera sistemi ile çalışmaya uygundur.

NICE TOONA 4024 Dairesel Kanatlı Kapı Motorları, engel tanıma özelliklidir. Akü bağlanabilir. Açılış ve kapanışta yavaşlama, otomatik arıza teşhisi önemli özelliklerindendir. Butonlar ile basit programlama ve açılma ile kapanma limitlerini kendisi belirleme niteliklerine sahiptir.

NICE TOONA 4024 Dairesel Kanatlı Kapı Motorunun teknik özellikleri ise hız (m/s) 0.016, kuvvet (N) 1800, çalışma sürekliliği saatte 95 kez, motor ölçüleri 820x115x105 h ve ağırlık 6 kg şeklindedir.

TOONA 24 V batarya, fotosel, soketli alıcı, flaşör, harici alıcı, yer tipi elektrikli kilit, harici alıcı, kumanda, duvar tipi elektrikli kilit, bluebus pilli fotosel, kontrol ünitesi motorun aksesuarlarıdır.

Motorlu sistemler kapılarda işlevselliği arttırır. Pratik, konforlu, güvenli kullanım sağlar. İleri teknoloji ürünü Nice motorları kaliteli malzeme ve uzman işçilik eseri garantili ürünlerdir.

Nice Müşteri Hizmetleri ve Nice Servis birimleri müşterilerinin yedi gün yirmi dört saat hizmetindedir. Hem ürünler hakkında bilgi almak hem ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünü belirlemek hem montaj ile kurulum sağlamak hem teknik destek istemek için 0 (212) 451 20 34 numaralı hattan bize ulaşmanız mümkündür.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE TOONA 4024 Dairesel Kanatlı Kapı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir