NICE TOO 4500 KIT Dairesel Kapı Motoru

Açıklama

Dairesel bahçe kapıları, daha çok yana kayar kapıların uygulanamadığı alanlarda tercih edilen kanatlı sistemlerdir.

Müstakil konutların bahçe girişleri, işletmelerin ana girişleri, apartman ve sitelerin otopark girişleri, alış veriş merkezlerinin dış girişleri gibi alanlarda kullanılan dairesel bahçe kapılarının işlevselliği hızlı motorlar ile arttırılır.

Dairesel bahçe kapısına hangi motorun uygulanacağı, kapının kanat uzunluğu, kullanım yoğunluğu ve kanatların ağırlığına göre tespit edilir.

Nice Türkiye’nin dairesel bahçe kapısı motorları, TOO 3000 KIT, TOO 4500 KIT, WALKY 2024 KIT, WINGO 2024 KIT, WINGO 3524 KIT, XMETRO 2124 KIT ürünleridir.

TOO 4500 KIT’ler, 2 adet TOO4500 motor, 1 adet A60/A kontrol ünitesi, 2 adet FLO2RE kumanda, 1 adet EPM fotosel, 1 adet SMXI kumanda alıcısı, 1 adet LL flaşör ile sunulur.

Dairesel bahçe kapınız için TOO 4500 KIT’i tercih etmeniz durumunda montaj ve kurulum da Nice Türkiye tarafından sağlanır. Nice Servis donanımlı, eğitimli, işinin ehli personeli ve yaygın servis ağı ile yedi gün yirmi dört saat müşterilerinin destekçisidir. Gerektiğinde tamir onarım için yardımcınız olur. Nice Müşteri Hizmetleri de ürün hakkında bilgi almak istediğinizde, varsa sorularınızı yöneltmek istediğinizde ve gerekli durumlarda telefon ile çözülebilecek sorunlarınıza karşı yardımcı olmak için yanınızda.

Nice, dairesel bahçe kapısı motorlarının yanı sıra HIGH-SPEED hızlı seri motorlar, yana kayar kapı motorları, bariyer sistemleri, garaj kapısı motorları, santral kepenk motorları, endüstriyel kapı motorları, fotoselli kapılar, OVIEW-OBOX ve yedek parça ile motor aksesuarları ile de otomatik kapı ve motor sistemlerinde hizmet verir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE TOO 4500 KIT Dairesel Kapı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir