NICE TOO 3000 KIT Dairesel Kapı Motoru

Açıklama

Dairesel bahçe kapıları başta konut, site, iş yeri, açık veya kapalı garajlar ve endüstri alanları olmak üzere pek çok yerde kullanılan sistemlerdir. Daha çok yana kayar bahçe kapılarının uygun olmadığı alanlarda tercih edilir.

Motor seçimi, kapının kanat genişliği ve kanat ağırlığına göre yapılır. Otomatik kapı kumanda aracılığı ile verilen komutla açılır ve kontrol ünitesinden ayarlanan süreye göre otomatik olarak kapanır.

TOO 3000 KIT dairesel bahçe kapısı motoru 2 adet TOO 3000 motor, 1 adet A60/A kontrol ünitesi, 2 adet FLO2RE kumanda, 1 adet EPM fotosel, 1 adet SMXI kumanda alıcısı, 1 adet LL flaşör ile sunulur.

Nice Türkiye, dairesel bahçe kapılarında TOO 3000 KIT dairesel bahçe kapısı motorunun  yanı sıra TOO4500KIT, WALKY2024KIT, WINGO2024KIT, WINGO3524KIT ve XMETRO2124KIT motor kitleriyle de hizmet verir.

Yana Kayar Kapı Motorları, Garaj Kapısı Motorları, Bariyer Sistemleri, Kumanda, Kit Ürünler, Hızlı PVC Kapı Motorları, Endüstriyel Kapı Motorları, Endüstriyel Kepenk Motorları, Santral Tip Kepenk Motorları, Aksesuar ve Yedek Parça, Kepenk Sistemleri, OGS Otomatik Geçiş Sistemi de Nice Türkiye hizmetlerindendir.

Nice Türkiye, ürünlerinin satışının ardından montajı, kurulumu ve bakımında da müşterilerini desteklemeye devam eder. Gerektiğinde ürünün tamir onarımı Nice Servis’in donanımlı eğitimli uzman personeli ile yapılır. Nice, ülkemizde yaygın servis ağına sahiptir. Nice Müşteri Hizmetleri de ürünler ile ilgili müşteri sorularına cevap verdiği gibi telefon ile çözülebilecek sorunlarda da yardımcınız olur.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE TOO 3000 KIT Dairesel Kapı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir