NICE THOR 1500 KIT Yana Kayar Kapı Motoru

Açıklama

Başta site, bahçe, otopark ve endüstri alanları olmak üzere birçok yerde kullanılabilen yana kayar kapılar, otomatik motorlarla daha etkin hale getirilmiştir.

Nice kit ürünlerinden THOR 1500 KIT yana kayar kapı motoru, 1500 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Yavaş başla ve yavaş dur özelliği mevcuttur. 220 Volt AC akımla çalışır, sabit hıza sahiptir, kontrol ünitesi üzerindedir. Kumanda alıcısı entegredir. 16 cm/saniye hız ile çalışır. Azami 7 metre kapılara uygulanabilir. Engel tespit fonksiyonuyla, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için hareketi durdurur ve tersine çevirir.

TH 1500 MOTOR, 1 adet BF fotosel, 1 adet LUCY flaşör, 2 adet FL02RE, 4 metre kremiyer özellikleriyle THOR 1500 KIT yana kayar kapı motorları kaliteli, güvenli kullanımıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır.

THOR 1500 KIT yana kayar kapı motorlarının dışındaki Nice yana kayar bahçe kapısı motoru kitleri, ROBUS 400 KIT, ROBUS 600 KIT, ROX 600 KIT, ROX 1000 KIT şeklindedir.

Nice Türkiye, 1996’dan beri ülkemizde otomatik kapı ve otomatik kapı sistemlerinde hizmet vermektedir. Bahçe kapısı motorları, garaj kapısı motorları, endüstriyel kapı motorları, seksiyonel kapı motorları, dairesel kapı motorları, yana kayar kapı motorları, santral kepenk motorları, fotoselli kapı motorları, bariyer sistemleri Nice ürünlerindendir.

Nice Türkiye, alanınıza uygun kapı ve kapınıza uygun motor seçimini yapmanızın ardından ürünün montaj, kurulum, bakım ve gerekirse onarım aşamalarında da müşterilerine hizmet sunar. Nice Servis ağı yaygındır ve personelleri alanında eğitim almış donanımlı uzmanlardır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE THOR 1500 KIT Yana Kayar Kapı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir