NICE SPINBUSKIT 23 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Açıklama

NICE SPINBUSKIT 23 seksiyonel garaj kapısı motoru, 10.5 m² seksiyonel garaj kapıları için uygulanan motordur. HGS ve OGS sistemine uygundur ve ayrıca solemyo ve opera sistemlidir.

İpli manuel mekanizması, ayarlanabilir motor kafası ve motor üzerinde olan ipli step by step kontrolü ile kumanda olmadan da sistem aktif edilebilir. Fotosel çifti iki kablo ile kontrol ünitesine bağlanır, bluebus sistemi dolayısıyla kullanıcıya dosttur.

NICE SPINBUSKIT 23 seksiyonel garaj kapısı motorunda, elektrik kesintilerinde PS124 back-up akü sistemi kullanılabilmektedir. Kontrol ünitesi ile soketli alıcı varken, sadece 5.2 W enerji harcar; eğer solemyo sistemi kullanılırsa standby konumunda 0.0036 W enerji tüketmektedir.

NICE SPINBUSKIT 23 seksiyonel garaj kapısı motorları, güvenlidir. Engel tanıma özelliği nedeniyle hareket süresince tetiktedir ve olumsuz bir durum oluşmasını engeller. Yavaş başla yavaş dur niteliği de önemlidir.

Nice motorlarının, bu alanda, müşterilerine hizmet verdiği diğer modeller SPIDO, SPIDER, SOON ve HYPPO 7100’dür. Yana kayar, fotoselli, dairesel kanatlı modelleriyle Nice Türkiye, bahçe kapısı, endüstriyel kapılar ve bariyer sistemleri, kepenk sistemleri, yedek parça, motor aksesuarları alanlarında da kaliteli, güvenli, dayanıklı, şık ürünler sunar.

Fiyat teklifi istemek, ürünler hakkında detaylı bilgi almak, teknik destek talep etmek, servis hizmetinden yararlanmak için 0 (212) 451 20 34 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Nice Türkiye, yedi gün yirmi dört saat müşterilerinin hizmetinde.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE SPINBUSKIT 23 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir