NICE SPINBUSKIT 22 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Açıklama

NICE SPINBUSKIT 22 seksiyonel garaj kapısı motoru, 10.5 m² seksiyonel garaj kapılarına uygulanır. Kuruluma hazır 4 metre (3+1) konsollu, bluebus fotosel sistemlidir.

Motor kafasının ayarlanabilir olması, ipli manuel mekanizması ve motor üzerinde olan ipli step by step kontrolü ile sistemin kumanda olmadan aktif edilebilmesi her yerde hızlı kurulum sağlar. Fotosellerin sadece iki kablo ile kontrol ünitesine bağlanabildiği ürün, bluebus sistemi sayesinde kullanıcı dostu olarak bilinmektedir.

NICE SPINBUSKIT 22 seksiyonel garaj kapısı motorları, engel tanıma niteliği ve çalışma süresinin otomatik tanımlamasından dolayı motorun emilimini hareketi boyunca kontrol edebilir. Bir olumsuzluk meydana gelmesi halinde flaşör lambası sayesinde bildirimde bulunabilir.

NICE SPINBUSKIT 22 seksiyonel garaj kapısı motorlarının, açılma kapanma sırasında yavaşlama ve hızlanmayı kendi kendine ayarlayabilmesi de önemlidir.

Garaj kapınız için konforlu ve emniyetli ve de pratik bir kullanım istiyorsanız Nice Türkiye’nin ülkemizde yıllarca kaliteyle hizmet vermesinin getirdiği güvenle Nice motorlarını tercih edebilirsiniz. Hangi model motoru tercih etmeniz gerektiğini de Nice profesyonel elemanlarından öğrenebilirsiniz.

Ürünlerin kullanım aşamasında bir sorunla karşılaşırsanız veya motor ya da aksesuarları için bakım hizmeti almak isterseniz yahut onarım gerekirse Nice servis biriminden yardım alabilirsiniz. Teknik destek için, fiyat teklifi istemek için 0 (212) 451 20 34 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri birimimizin yetkin personeli, sizlere talep ettiğiniz konularda destek olacaktır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE SPINBUSKIT 22 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir