NICE SPINBUSKIT 21 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Açıklama

NICE SPINBUSKIT 21 seksiyonel garaj kapısı motoru, 10.5 m² seksiyonel garaj kapıları için uyumludur. Ürün kuruluma hazır 3 m tek parça konsollu, bluebus fotosel sistemlidir.

Her yerde hızlı kurulum özelliği vardır. Ayarlanabilir motor kafası, ipli manuel mekanizması ve motor üzerinde olan ipli step by step kontrolü ile kumanda olmadan sistemi aktif edebilirsiniz. Bluebus sistemi sayesinde kullanıcı dostudur. Fotosel çifti sadece iki kablo ile kontrol ünitesine bağlanır.

NICE SPINBUSKIT 21 seksiyonel garaj kapısı motorları, engel tanıma ve çalışma süresinin otomatik tanımlamasıyla, motorun emilimini hareketi boyunca kontrol eder, kendi kendine flaşör lambası sayesinde herhangi bir olumsuzluğu bildirebilir.

NICE SPINBUSKIT 21 seksiyonel garaj kapısı motorunda başlangıçta ve her açılış kapanışta manevrasından sonra yavaşlama ve hızlanma motor tarafından ayarlanır.

Bizimle 0 (212) 451 20 34 numarasından iletişime geçebilir ve gerek garaj kapısı motorları gerek diğer ürünler hakkında varsa sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak, fiyat teklifi istemek, teknik destek talep etmek için de yine bize ulaşabilirsiniz.

Edineceğiniz ürüne karar vermenizin ardından, Nice servis ekibimiz, istediğiniz tarih ve saatte keşif için ihtiyaç alanınızda bulunur, garaj kapınız için en uygun motorun hangisinin olacağı netleştirilir ve daha sonra motorun montajı yapılır.

Nice motorları, programlaması basit ürünlerdir. Kullanıcılar da kısa sürede ürünlerin kullanımına alışır. Gerektiğinde bakım ve onarım için de Nice servis müşterilerinin hizmetindedir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE SPINBUSKIT 21 Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir