NICE SPIDO Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Açıklama

NICE SPIDO Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru, depo, garaj, fabrika gibi alanlar başta olmak üzere pek çok yerde kullanılan kapılara uygulanan sistemdir.  10.2 m² seksiyonel garaj kapıları içindir.

NICE SPIDO Seksiyonel Garaj Kapısı Motorunda, açılmada ve kapanmada kullanılan mekanik limit switchler bulunmaktadır. Manuel alma mekanizması iplidir. Kuruluma hazır 3 m tek parça zincirli konsollu olarak sunulur.

Ürünün kit satışlarında setin içeriğinde SM2R01 2 kanallı 2 adet kumanda, SMXIS SMILO kumanda alıcısı, SPIDOKCES/W 3 metre tek parça konsol yer alır.

NICE SPIDO Seksiyonel Garaj Kapısı Motorlarının teknik özellikleri, besleme voltajı (Vac 50/60 Hz), çektiği akım (A) 0.6, güç (W) 150, hız (cm/s) 15, kuvvet (N) 650, çalışma sıklığı (%) 30, IP 40, çalışma sıcaklığı (°C MIN/MAX) -20÷+50, ölçüler (mm) 220x400x120h, ağırlık (kg) 14 şeklindedir.

Konsol, konsol zinciri, dışarıdan manuele alma kiti, fotosel, soketli alıcı, harici alıcı, kumanda motor ile bağlantılı aksesuarlardır.

0 (212) 451 20 34 numaralı hattan bize ulaşabilir ürünler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünü her bütçeye uygun fiyatlarla ve Nice uzman personeli güvenilirliği ile seçebilirsiniz. Modeli belirlemenizin ardından ürünün montajı da talep etmeniz halinde Nice servis ekibi tarafından yapılır. Ürünün kullanımı hakkında müşteri bilgilendirilir. Kullanım aşamasında da bakım veya onarım için teknik destek yardımı alınabilir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE SPIDO Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir