NICE SPIDER Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Açıklama

NICE SPIDER seksiyonel garaj kapısı motoru, 12.5 m² seksiyonel garaj kapılarına uygulanır.

NICE SPIDER seksiyonel garaj kapısı motorunun çalışma sıcaklığı minimum -20 ve maksimum +50’dir. Yüzde 30 çalışma sıklığı özelliği mevcuttur. Çektiği akım (A) 1.5, besleme voltajı (Vac 50/60 Hz) ise 230’dur. 360 güç (W), 13.5 hız (cm/s), 1000 kuvvet (N), 40 IP diğer nitelikleridir. Motorun ölçüleri (mm) 220x400x120h ve ağırlığı da 14 kg’dır.

Kurulumda motor ile birlikte anahtarlı şalter, fotosel, flaşör ve kumanda da alanda görev alır. İlgili ürünün tamamlayıcı aksesuarları arasında zincirli 3 metre (1mx3) konsol yer alır.

Günümüz kentleşmesinin gereği garajlar artık yapılarda olmazsa olmazlar arasında. Araçları hem yağışlı, çok sıcak ve çok soğuk hava koşullarının olumsuzluklarından hem art niyetli kişilerin zararlarından koruyan garajlar kimi zamanda depolama alanı vb. farklı ihtiyaçlara yönelik olarak kullanılmakta.

Yaşamımızın hemen her alana giren otomatik sistemler, garaj kapıları için de hem konforlu hem emniyetli hem pratik çözümler sunmakta. NICE SPIDER seksiyonel garaj kapısı motorlarıyla bütçenize uygun fiyatlarla farklı modelleri garaj kapınızın bulunduğu alanın rüzgar, yağış alıp almaması, en az ve en fazla ne kadar sıcaklığa maruz kaldığı, kapının boyutları ile ağırlığı, yine kapının açılıp kapanma sıklığı vb. unsurlar dikkate alınarak belirleyebilirsiniz.

Nice ürünlerinden ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olan motoru 0 (212) 451 20 35 numaralı hat aracılığı ile uzman personelimizden de öğrenebilirsiniz. Teknik destek için de yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE SPIDER Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir