NICE SOON Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru

Açıklama

NICE SOON seksiyonel garaj kapısı motoru, 20 m²ye kadar olan seksiyonel kapılar için uygulanmaktadır. 24 Vdc elektromekanik motor, enkoderlidir.

Motor direkt olarak seksiyonel kapının şaftına bağlanmakta, herhangi bir pozisyonda motoru bağlamak çok basit olmaktadır. Bu nedenle kurulumu kolaydır.

NICE SOON seksiyonel garaj kapısı motorları, bluebus sistemiyle kullanıcı dostudur. Fotoselleri sadece 2 kabloyla kontrol ünitesine bağlanmaktadır. Engel tanıma sistemli ürün çalışma esnasında sürekli tetiktedir ve bir olumsuzluk oluştuğunda algılayarak kazaları önler.

Yavaş başla yavaş dur niteliğini bir mekanik limit switche ihtiyaç duymadan yapabilmekte bu da güvenli ve de hassas bir kullanım sağlamaktadır. Harici akü bağlantısı yapılabilmektedir.

NICE SOON seksiyonel garaj kapısı motorunun teknik özellikleri ise şöyledir: Besleme voltajı (Vac 50/60 Hz) 230, ağırlık 10.5 kg, akım (A) 1.6, ölçüler 115x300x375h mm, güç (W) 350, çalışma sıcaklığı (°C MIN/MAX) -20 ÷ +50, hız (rpm) 30, koruma seviyesi (IP) 40, tork (Nm) 50, çalışma sıklığı saatte 15 defa.

Kablolu anten, kablolu şifre paneli, şifreli panel dekoder, kablosuz şifre paneli, harici alıcı, soketli alıcı, kumanda, bluebus fotosel, pilli bluebus fotosel ve programlama cihazı gibi aksesuarlar da Nice motor kalite ve güvencesiyle müşterilerin hizmetindedir.

Seksiyonel garaj kapısı motorlarında Nice Türkiye’nin, kapının boyutlarına ve ağırlığına göre tercih edilecek olan SPIDO, SPIDER, SPINBUSKIT, HYPPO 7100 modelleri de mevcuttur.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE SOON Seksiyonel Garaj Kapısı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir