NICE SD 100 24 ME Seksiyonel Kapı Motoru

Açıklama


NICE SD 100 24 ME seksiyonel kapı motoru, 380 vac trifaze zincirli mekanik limit switchli seksiyonel kapı motorudur. 100 NM tork ve 24 rpm 25.4 mm şaft çapı, 0.55 kw güce sahiptir.

NICE SD 100 24 ME seksiyonel kapı motorunun kurulumu kolaydır. Sağlam, acil zincirli manuel mekanizması ile her uygulamada ideal çözümler sunarak pratik, güvenli ve verimlidir.

NICE SD 100 24 ME seksiyonel kapı motorları, spiral kablo, kontrol ünitesi, emniyet bar sensörü, emniyet barı aksesuarları ile monte edilir.

İleri teknoloji ile hayatımıza giren otomasyon sistemleri, küçük büyük her alanda etkili gelişmeler yaşanmasını sağlamıştır. Motorlu sistemlerle işlevselliği arttırılan otomatik kapılar da artık hem daha pratik hem daha güvenli hem daha konforludur.

Zamanla yarışılan ve her şeyin hızlandığı günümüzde endüstriyel alanlardaki kapı motorları da depolarda, hangarlarda ısı yalıtımından korumaya pek çok işlevi üstlenmiştir. Özellikle soğuk hava depoları gibi alanlarda büyük araçların alana giriş çıkışını çok kısa sürelere çekmişlerdir.

Nice Türkiye endüstriyel kapının ağırlığına, boyutuna ve bulunduğu yerin hava koşullarına göre farklılıklar gösteren çeşitli modeller ile kapı motorları geliştirmiştir. Kapınıza hangi motorun en iyi şekilde uyacağını Nice servis elemanlarının keşif çalışmaları belirler.

Satışın yanı sıra müşterileri için montaj ve bakım da yapan Nice Türkiye, onarım ile yedek parça desteğinde de daima kullanıcılarının destekçisidir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE SD 100 24 ME Seksiyonel Kapı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir