NICE SD 100 24 EL OP Seksiyonel Kapı Motoru

Açıklama

NICE SD 100 24 EL OP seksiyonel kapı motoru, 600 kg ağırlığa kadar olan seksiyonel kapılar için uygulanan mekanik ve elektronik limit switchli motordur. 380 vac trifaze zincirli elektronik limit switchli seksiyonel kapı motoru 100 Nm tork ve 24 rpm, 24.4 mm şaft çapı, 0.55 kw güce sahiptir.

NICE SD 100 24 EL OP seksiyonel kapı motorunun, kurulumu kolaydır. Motor direkt olarak seksiyonel kapının şaftına bağlanmakta ve kurulumu kolaylıkla gerçekleşmektedir. Bronz redüktör dişli ve sürekli yağlama niteliğiyle sağlamdır. Pratiktir çünkü acil zincirli manuel mekanizması ile her uygulamada ideal çözüm sunar.

NICE SD 100 24 EL OP seksiyonel kapı motorları, Avrupa standartları ve yönergelerinde belirtilen güvenlik ile üretilmiştir.

Endüstriyel alanlar hem araç akışının çok fazla olduğu hem de insan topluluğunun bulunduğu yoğun mekanlardır. Mesai başlangıç ve bitiş saatlerinde ayrıca araçların ürün alım boşaltım yaptığı dönemlerde rahatlıkla yol akışının sağlanabilmesi ve depolara araçların hızlıca girip hava akışını etkilememesi gibi unsurlar nedeniyle hız önemlidir. Hızlı motorlarla işlevselliği arttırılan otomatik kapılar, ticaret merkezleri ve fabrikalar gibi iş alanlarında özellikle tercih edilmektedir.

Nice Türkiye bariyer, kepenk, otomatik kapı sistemleri, motor aksesuarları ve yedek parça ürünleriyle bu ürünlerin kullanım aşamasında servis birimiyle etkin bir şekilde müşterilerini destekler. 0 (212) 451 20 34 numaralı hattan bize hem sorularınız hem fiyat teklifi talebiniz hem de teknik destek isteğiniz için ulaşabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE SD 100 24 EL OP Seksiyonel Kapı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir