NICE SBAR KIT 4 Metre Kollu Bariyer

Açıklama

NICE SBAR KIT 4 metre kollu bariyer, kol uzunluğu 4 metre olan bariyer sistemlerine uygulanır. Kontrol üniteli, 24 vdc motorlu ve loop dedektörlü üründe bariyer kolları XBA9 sayesinde kolayca birleştirilir. Senkronize bariyer bağlantısı yapılabilir. Eliptik kesimli kolu ile daha güçlü ve rüzgara karşı direnci daha fazladır.

NICE SBAR KIT 4 metre kollu bariyerlerde kontrol ünitesi bariyerin üst tarafında konumlandırıldığından hızlı ve kolay ulaşım sağlanır. Fotoseller için gövdenin içerisinde sabitleme yuvaları bulunmaktadır. Hareket esnasında engel tanıma özelliği ile daha güvenlidir. Hareket sırasında oluşan herhangi farklı bir durumu algılayan ve bildiren bir yapıya sahiptir. Gövde de standart LED flaşör ile enkoder kontrollü ve elektronik limit switchlidir.

NICE SBAR KIT 4 metre kollu bariyerde elektronik ve mekanik bölümler herhangi bir potansiyel riske karşı tasarlanmış olup programlamada ve bakımda daha güvenlidir. Sistem standby durumda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Acil akü backup ile elektrik kesintilerinde çalışmaya devam eden üründe kesinti yoktur.

Ürünün teknik özellikleri ise çektiği akım (A) 1, güç (W) 300, hız min.÷max.(S) ˂4, tork (Nm) 100, çalışma sıklığı saatte 100 devir, IP 44, ölçüler 330x180x1180h ve ağırlık 46 kg şeklindedir.

0 (212) 451 20 34 numarasından bize ulaşarak ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve gerektiği durumlarda teknik destek isteyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE SBAR KIT 4 Metre Kollu Bariyer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir