NICE M7BAR 7 Metre Kollu Bariyer

Açıklama

NICE M7BAR 7 Metre Kollu Bariyer, kol uzunluğu 7 metre olan bariyer sistemlerinde uygulanır. Ürün, kontrol üniteli, 24 vdc motorlu ve loop dedektörlüdür. Bariyer kollarının basitçe birleşme özelliği vardır ve senkronize bariyer bağlantısı da mümkündür.

Kol, soketli alıcı, fitil, çatal ayak, fotosel, kumanda, stiker ve LED flaşör motora bağlantısı sağlanan aksesuarlardır.

NICE M7BAR 7 Metre Kollu Bariyerlerin, 1.000.000 kez çalışma garantisi veriyor olması ürünün tercih edilme sebeplerindendir. Aynı şekilde motorlu sistemlerin emniyetli olması çok önemli olduğundan ilgili bariyerde de etkin güvenlik önlemleri sağlanmıştır. Buna göre motor, alanda tehlike oluşturacak herhangi bir duruma karşı hareket durdurur.

NICE M7BAR 7 Metre Kollu Bariyeri, zorlu hava koşullarına karşı eliptik kesimli kolu ile dirençlidir. Kontrol ünitesi bariyerin üst kısmında bulunmakta ve hem hızlı hem kolay ulaşım sağlamaktadır.

Ürün hem konforlu, hem de programlama ile bakımda güvenlidir. Enerji tasarrufu da sağlıyor olması mühimdir. Aynı zamanda akü imkanı sağlamasından dolayı kesintisiz kullanıma olanak tanır.

Teknik özellikleri ise çektiği akım (A) 1.1, güç (W) 110, hız MIN.÷MAX.(S) 6÷10, tork (Nm) 300, çalışma sıklığı saatte 200 devir, ağırlığı 85 kg. şeklindedir.

Nice Türkiye, bariyer sistemlerinde 3 metreden 9 metreye kadar her bütçeye uygun fiyatlarla kol çözümleri sunmaktadır. Nerede, ne sıklıkta ve hangi hava koşullarında kullanacağınıza bağlı olarak bariyer modellerinden sizin için en iyisini Nice personeli yardımıyla belirleyebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE M7BAR 7 Metre Kollu Bariyer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir