NICE M7BAR 6 Metre Kollu Bariyer

Açıklama

NICE M7BAR 6 metre kollu bariyer, kol uzunluğu 6 metre olan bariyer sistemlerinde uygulanır. Akü imkanıyla kesintisiz kullanım sağlar. Enerji tasarrufludur. Mekanik ve elektronik bölümler herhangi bir potansiyel riske karşı tasarlandığından bakımda ve programlamada daha güvenlidir.

Motor, enkoderlidir. Elektronik limit switchlidir. Fotoseller için gövdenin içerisinde sabitleme yuvaları mevcuttur. Gövde de standart LED flaşör imkanlıdır. Güvenlik sistemiyle emniyetlidir. Hareket esnasında algıladığı yabancı cisme karşı hareket durdurur.

NICE M7BAR 6 metre kollu bariyerde, kontrol ünitesi bariyerin üst tarafında yerleştirildiğinden ulaşım hem hızlı hem kolaydır. Güçlüdür ve rüzgara karşı dirençlidir. Bir milyon kez çalışmayı garanti eden ürün güvenilirdir de. Bariyer kolları basit bir şekilde birleştirildiği gibi senkronize bariyer bağlantısı da mümkündür.

NICE M7BAR 6 Metre Kollu Bariyerin teknik özellikleri ise çektiği akım (A) 1.1, güç (W) 110, hız MIN.÷MAX. (S) 6÷10, tork (Nm) 300, çalışma sıklığı saatte 200 devir, ağırlık 85 kg’dır.

Nice Türkiye, satışın yanı sıra teknik destek de verir. Motorlu sistemlerin dilinden anlayan profesyonel ekip montaj ile birlikte kurulum, bakım ve tamirde de talebinize göre yardımcınız olur. LED flaşör, kumanda, fotosel, kol, fitil, çatal ayak, soketli alıcı, stiker aksesuarlarının da motorla bağlantısı kurulur.

0 (212) 451 20 34 numarasından bize ulaşarak ihtiyaç alanınıza yönelik hizmet alabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE M7BAR 6 Metre Kollu Bariyer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir