NICE M3BAR 3 Metre Kollu Bariyer

Açıklama

NICE M3BAR 3 metre kollu bariyer, kol uzunluğu 3 metre olan bariyer sistemlerine uygulanır. Bariyer kolunun yanı sıra fotosel, soketli alıcı, kumanda, fitil, stiker, çatal ayak, LED flaşör ürünün tamamlayıcı aksesuarlarıdır.

NICE M3BAR 3 metre kollu bariyerler, acil akü backup ile elektrik kesintilerinde aralıksız çalışma imkanı sunarlar. Sistem enerji tasarrufu sağlama niteliğine sahiptir. Elektronik bölümler ve mekanik bölümler herhangi bir olası riske karşı tasarlandığından programlamada veya bakımda daha güvenlidir. Gövdede standart LED flaşör bulunması, enkoder kontrollü ve elektronik limit switchli olması diğer nitelikleridir.

NICE M3BAR 3 metre kollu bariyerleri daha güvenlidir çünkü hareket sırasında engel tanıma özelliği mevcuttur. Böylece hareket sırasında herhangi istenmeyen bir durumu algılayan ve bildiren motor güvenlidir. Motora uygulanan fotoseller için gövdenin içerisinde sabitleme yuvaları vardır. Kontrol ünitesinin bariyerin üst tarafında konumlandırılması hem hızlı hem kolay ulaşım sağlamaktadır. Eliptik kesimli kolu daha güçlü olmasına ve rüzgara karşı direncinin daha çok olmasına yol açar.

Ürün, güçlü gövdesi ve yenilenmiş güçlü yayı ile 1.000.000 kez çalışma garantisi verir. Senkronize bariyer bağlantısının yapılabilmesi, bariyer kollarının basit bir şekilde birleştirilebilmesi diğer önemli özelliklerindendir. Ürün, kontrol üniteli, 24 vdc motorlu ve loop dedektörlüdür.

Teknik özellikleri ise şöyledir: Çektiği akım 1.3, güç (W) 150, hız 1.5÷4, tork (Nm) 100, çalışma sıklığı saatte 600 devir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE M3BAR 3 Metre Kollu Bariyer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir