NICE LBAR 9 Metre Kollu Bariyer

Açıklama

NICE LBAR 9 metre kollu bariyer, kol uzunluğu 9 metre olan bariyer sistemlerinde uygulanır. Enkoder kontrollüdür, elektronik limit switchlidir. Gövdede standart LED flaşör bulunur. Kontrol ünitesi bariyerin üst kısmındadır.

NICE LBAR 9 metre kollu bariyerler, rüzgar gibi zorlu hava koşullarına karşı dirençli bir şekilde üretilmiş ileri teknoloji harikası sistemlerdir. Donanımı kaliteli malzeme ile sağlanan ürün, kuvvetli yayı ve yine kuvvetli gövdesi ile 1.000.000 kez çalışma garantisi verebilmektedir.

NICE LBAR 9 metre kollu bariyerlerde, senkronize bağlantı yapılabildiği gibi kol birleşimleri de gayet basit bir şekilde yapılmaktadır. Emniyet sistemleriyle konforun yanında güven de veren ürün, hareket anında herhangi bir riske karşı düşünülerek tasarlanmıştır.

Enerji tasarrufu sağlaması ve akü ile kesintisiz çalışabilmesi bariyerin tercih edilme sebepleri arasındadır. Kol, fotosel, soketli alıcı, kumanda, fitil, stiker, çatal ayak, LED flaşör motorun aksesuarlarıdır ve teknik özellikleri de şöyledir: 98 kg ağırlığında, 500x299x1215h mm ölçülerinde, saatte 150 devir çalışma sıklığı bulunan, tork (Nm) 400 olan, hızı MIN.÷MAX.(S) 8÷10, güç (W) 160 ve çektiği akım (A) 1.3

Nice müşteri hizmetleri, Nice servis imkanlarından yararlanmak için teknik destek hattı 0 (212) 451 20 34’ten bize ulaşabilirsiniz. Nice Türkiye, bariyer sistemleri ile birlikte kepenk ve otomatik kapı motorlarında da her bütçeye uygun fiyatlarla müşterilerinin hizmetindedir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE LBAR 9 Metre Kollu Bariyer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir