NICE L BAR 8 Metre Kollu Bariyer

Açıklama

NICE L BAR 8 metre kollu bariyer, kol uzunluğu 8 metre olan bariyer sistemleri için uygulanır. Garaj, otopark, site girişleri yanı sıra kamu hizmet binalarında pek çok alanda kullanılan sistem, kontrol üniteli, 24 vdc motorlu ve loop dedektörlüdür.

NICE L BAR 8 metre kollu bariyeri, acil akü backup donanımıyla elektrik kesintilerinde bile kesintisiz çalışabilir. Enerji tasarrufu sağlaması ürünün önemli niteliklerindendir. Potansiyel riskler göz önünde bulundurularak tasarlandığından güvenlidir. Kontrol ünitesinin bariyerin üst kısmında bulunması gerektiğinde hızlı ve kolay ulaşıma imkan tanır.

NICE L BAR 8 metre kollu bariyerlerde, senkronize bariyer bağlantısı mevcuttur. Kolların birleşimi kolaydır. Güçlü gövde 1.000.000 kez çalışmayı garanti eder.

Ürünün teknik özellikleri ise şu şekildedir: Çektiği akım (A) 1.3, güç (W) 160, hız MIN.÷MAX.(S) 8÷10, tork (Nm) 400, çalışma sıklığı saatte 150 devir, ölçüler (mm) 500x299x12155 h ve ağırlık (kg) 98

Can güvenliği ve araç emniyeti için bariyerler önemlidir. Nice Türkiye ürünleri, engel tanıma sistemleri ve yavaş başla yavaş dur özellikleriyle siz, sevdikleriniz ve çevreniz için güvenli yaşam alanları sunar. Motorların montajında, aksesuarları ile bağlantısının sağlanmasında, kumanda tanıtılmasında, bakımının yapılmasında ve eğer gerekirse onarım işleminin de gerçekleştirilmesinde Nice servis biriminin desteği alınmalıdır. Yine alanınıza en uygun ürünlerin seçimi de Nice personelinin keşif çalışmaları neticesinde belirlenirse daha doğru bir adım atılmış olacaktır.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası 0 (212) 451 20 34’tür.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE L BAR 8 Metre Kollu Bariyer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir