NICE HYPPO 7100 Katlanır Kapı Motoru

Açıklama

NICE HYPPO 7100 katlanır kapı motoru 230 Vac, sağlam, galvanizli, teleskopik kola sahip elektromekanik kapı motorudur.

NICE HYPPO 7100 katlanır kapı motorları, oval kenarları ile darbeye dayanıklıdır, gerektiğinde kullanım için manuel mekanizması da mevcuttur.

NICE HYPPO 7100 katlanır kapı motorlarının çalışma sıcaklığı -20 ile +50 arasındadır. 350x165x242x-h mm ölçülere sahip motorun ağırlığı da 13 kg’dır. Yüzde 30 çalışma sıklığı mevcuttur. Çektiği akım 1.2 iken güç 250, besleme voltajı (Vac 50 Hz) 230, hız (rpm) 1.7, tork (Nm) 400, IP 20 şeklindedir.

Kapı motorunun montajında motor ve kumandanın yanı sıra fotosel ayakları ile fotosel, flaşör, kontrol ünitesi ve anahtarlı şalter donanımları da görev alır.

Garaj kapılarının işlevselliğini arttıran ayrıca kullanıcılarına konfor sağlayan ürün, emniyetli ve garantilidir. Montajı ve kurulumu işinin ehli bir usta tarafından kaliteli malzeme kullanılarak gerçekleştirilirse ürün, uzun ömürlü olacaktır.

Nice Türkiye, satışın yanı sıra servis birimiyle de müşteri memnuniyeti toplamıştır. 0 (212) 451 20 34 numaralı hattan bize ulaşarak garaj kapınız için en iyi modeli seçmekte uzman desteği alabilirsiniz. Kapınızın rüzgar alıp almaması, ağırlığı, uzunluğu ve açılıp kapanma sıklığı göz önünde bulundurularak bir motor seçilecek ve teknik destek ekibi motorun montajını gerçekleştirecektir.

Motor aksesuarları ile yedek parça ürünleri de yine Nice Türkiye güvencesiyle gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz donanımlardır.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“NICE HYPPO 7100 Katlanır Kapı Motoru” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir