Nice Türkiye Kollu Bariyer Sistemleri

Günümüz yaşam koşulları gereği, özellikle modern yaşam alanlarında kullanımı günden güne artan otomatik kapı sistemleri, kullanıcılarına konfor ve güveni bir arada sunmakta.

Apartman, site, toplu yaşam alanları, kamu ve hizmet binaları gibi geçiş kontrolü sağlanmak istenen yerlerde de bariyer sistemleri sıklıkla tercih edilmekte.

3 metrelik geçiş alanlarından 9 metrelik geçiş alanlarına kadar farklı kol seçenekleriyle satışa sunulan Nice Türkiye Kollu Bariyer Sistemleri, araç geçişlerinde kontrolü en ideal biçimde sağlar.

Flaşörden fotosele, bariyer uzatma kolundan bariyer perdesine kadar kollu bariyer modellerine uygun olarak seçeceğiniz Nice kollu bariyer aksesuarları da etkin kullanımın yanı sıra görsellik ve işlevsellikleriyle tamamlayıcı nitelikte. Ayrıca aksesuarlar arasında ışıklı aydınlatma, gece görüşü için en ideal seçimlerden olacak.

Güvenlik için gerekliliği tartışmasız olan kollu bariyer için güvenli, kaliteli, dayanıklı, estetik bir seçim yapmak isteyen herkes, 1996’dan bu yana ülkemizdeki hizmetleriyle adını sektörün zirvesine yazdıran Nice Türkiye’ye gönül rahatlığıyla “Evet” diyebilir.

Kollu Bariyer Sistemleri Teknik Servisi

Kollu Bariyer Sistemleri Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Kollu Bariyer Sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak, Kollu Bariyer Sistemleri Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Kollu Bariyer Sistemleri hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi’ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Nice Bariyer
Nice Bariyer

 

Nice Bariyer
Nice Bariyer