Nice Dairesel Kapı Motorları

Nice Türkiye olarak birçok alanda hizmet sağlayan firmamız dairesel kapı motorlarında da üretim sağlamaktadır. Güvenlik önlemlerinin başında gelen otomasyon sistemlerinin her alanında boy gösteren firmamız nice dairesel kapı motorları üretimi yaparak da alanının birincisi olmaya devam etmektedir. Dairesel veya kanatlı kapı motorlarının birçok modelleri olması ile de bizler her kapıya uygun olarak motor seçenekleri sunmaktayız. Ahşap, demir, saç vs. birçok seçenek ile yapılan kapılar için en uygun olan motoru seçebilmeniz için nice türkiye firmamızı arayarak destek alabilirsiniz.
Nice dairesel kapı motorları tek kanatta 2 metreden başlayarak 7 metre uzunluktaki tüm kapılara otomasyon imkanı sunar. 220 V ac veya 24 V DC akım ile çalışan motorlar yarı yoğun kullanım ve yoğun kullanım olarak ayrılmaktadır. Minimum 100 kg, maksimum 1700 kg kapılara göre üretim sağlanmıştır. Nice dairesel kapı motorlarında engel tanıma özelliği, açılış ve kapanışta yavaşlama gibi birçok özellikleri bulunmaktadır. Nice dairesel kapı motorlarında enkoderli olması ile bilinmektedir. Bu sayede sıkışmayı önlemektedir. Elektrik kesintilerinde akü bağlantısı yapılarakda kullanımlarınıza devam edebilmektesiniz. Kumanda, buton, flaşör lamba, emniyet fotoseli, anten, elektrikli kilit gibi bir çok yedek parça ile çalışan nice dairesel kapı motorlarının hızları ve ağırlıkları modelleri göre farklılık göstermektedir. Endüstriyel kapılar, ev kapıları, site kapıları, otopark kapılarında da nice dairesel kapı motorları kullanarak gönül rahatlığı ile güvenliğinizi artırabilirsiniz. Nice dairesel kapı motorlarında sadece satış imkanı sunmayıp nice motor servis ağı kurarak da sizlere servis hizmetide vermekteyiz.

Nice Motor

Nice Türkiye ailesi olarak 12 yıldır sürdürdüğümüz otomasyon seçenekleri ile tüm Türkiye’de ilerlemekteyiz. Herkes kendi güvenliğini düşünmesi gerekmektedir. Nice Türkiye olarak bizler de sizlerin güvenliğinizi artırmak için birçok otomasyon seçenekleri sunmaktayız. 12 yıllık iş tecrübemiz arge çalışmalarımız ile tüm sorunların üstesinden gelmekteyiz. Nice motorları tam güvenlik kapsamları sayesinde sizlere sorun çıkarmaksızın yıllar boyu çalışma sağlamaktadır. Nice motorlarının birçok özellikleri ile de sizlere kendini aşık edecektir.
Nice motorlarının en büyük özelliği engel tanıma sisteminin olmasıdır bu sayede kapının açıldığı veya kapandığı sırada herhangi bir cisim ile karşılaşırsa durup aksi yönde çalışma sağlamaktadır. Bu sayede araba, insan, hayvan vs. hiçbir yere çarpmamaktadır. Senkronize çalışma sağlayan nice motorları ile karşılıklı iki ayrı kapıyı aynı anda çalışma özelliği de sunmaktadır. Modellerine göre değişiklik sağlayan nice motorlarının yavaş başla yavaş dur, 6 kademeli ayarlanabilir hız seçeneği ile de sizlerin isteği üzerine ayarlanabilmektedir. 24 V DC, 220 V akım ile çalışan motor seçenekleri bulunmaktadır. Yoğun kullanımlara uygun olan motorlar 24 V DC akım ile çalışırken yarı yoğun kullanımlarınız için ideal olan motorlar ise 220 V akım ile çalışmaktadır. Yana kayar kapı motorlarında kontrol ünitesinin motorun üzerinde olması ile zarar gelmemesini sağlamaktadır. Böylelikle kontrol kartlarının dış etkenlerden koruması sağlayarak, kullanım sürelerinin uzamasında ki en büyük etkenlerden birisidir. 400 kg’dan başlayarak 3500 kg taşıma kapasitelerine sahip olan nice motorlara akü bağlantısı yaparak da elektrik kesintilerinde kullanım sağlamaktadır. Emniyet fotoseli, flaşör, kumanda, buton,anten vs. bir çok yedek parça ile çalışan nice motorları kapılarınıza göre bir çok seçenek sunmaktadır. 7 metreden başlayarak 30 metrelik kapılara göre uygun motor imkanı sunan nice ailesi sizlerin aradığı bir çok özellikleri tek bir firmada toplayarak işinizi kolaylaştırmıştır. Nice motorları ile sorun yaşamanız halinde de destek sağlayan firmamıza 7/24 ulaşabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Nice Bariyer İstanbul

Nice Türkiye olarak 12 yıldır sürdürdüğümüz otomasyon sistemlerindeki başarımıza bariyer sistemlerini de ekleyerek devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde hızlıca büyüyen ailemiz sizlerin bariyer ihtiyaçlarını da karşılayarak tüm otomasyon ihtiyaçlarınızı tek firmada birleştirmiştir. Gittikçe gelişen teknoloji sayesinde bariyer ihtiyaçları fazlasıyla artmıştır. Bir çok alanda kullanılan bariyer sistemlerindeki bütün özelliklere sahip olan nice bariyerler ile tanıştığınızda vazgeçemeyeceksiniz. Bariyer sistemleri günümüz gereğince kolejler, endüstriyel fabrikalar, bankalar, hoteller gibi bir çok alanda boy göstermektedir. Nice Bariyer İstanbul firması olarak sizlerin ihtiyaçlarına göre üretilmiş olan nice bariyerlerimizin bir çok özelliği bulunmaktadır. Hgs, Ogs gibi otomasyonlarla da entegre çalışan bariyerlerimiz 3 metreden başlayarak 9 metreye kadar uzanan kolları sayesinde alanlarınızı nice ailesine güvenerek kapatabilirsiniz böylelikle güvenlik seviyelerinizi artırmış olursunuz. Alçak alanlarınızdaki sorun için de üretim sağlayan firmamız kol kırılma aparatı ile de alçak alanlarınızda da bariyer kullanma şansı sunmaktadır. 24 V DC akım ile çalışan nice bariyerleri yoğun kullanımlarınız için idealdir. Nice bariyerler modellerine göre 1.000.000 açılım sunarak sizlere uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Bu sayede diğer marka bariyer modellerine göre kendini fazlasıyla öne çıkarmaktadır.

Nice Bariyer İstanbul firmamız bariyer sistemleri ve aksesuar çeşitleri ile de bir çok farklı model imkanı sunmaktadır. Firmamız bariyer çeşitleri ve servis imkanı da sunarak sizlerin tüm otomasyon sorunlarınıza çözüm üretmektedir, böylelikle kısa sürede tüm sorunlarınız ortadan kaldırılmaktadır. İstanbul’da bulunan firmamıza 7/24 ulaşarak servis kaydı oluşturabilir veya fiyat teklifi alarak bariyer seçimlerinize yardımcı olabilmekteyiz.

Nice Bariyer İstanbul İletişim Numarası : 0 (212) 451 20 34

 Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

 

Hızlı Kapı Motoru

İleri teknolojiden yararlanarak geliştirdiği ürünlerini 1996’dan bu yana ülkemizde güven, estetik, dayanıklılık ve kaliteyle sunan İtalyan firma Nice, hızlı kapı motorlarında da müşterilerinin takdirini kazanmakta.

Yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, garaj kapısı motorları, endüstriyel kapı motorları Nice Türkiye’nin güvenle sunduğu ürünlerden.

Apartman, site, toplu yaşam alanları, kamu ve hizmet binalarında kullanımı gün günden yaygınlaşan otomatik kapılar için uygulanan Nice hızlı kapı motorları, engel tanıma özellikleri ile tercih sebebi. Nice Motor engel tanıma sistemleri, alanda bulunan çocuk, araç vb. algılayarak önlem alır ve kullanıcılarına emniyet sağlar. Yavaş başla yavaş dur niteliği ile de Nice hızlı kapı motorları öne çıkar.

ROBUS400/600/1000, ROX600/1000, THOR1500, RUN 1500/1800 2500/2500I, TUB3500, HYPPO 7005, TOO3000/4500, TOONA 4005/4006/5016, TOONA 4024/5024/7024, WALKY 1024/2024, WINGO 2024/3524, X-METRO 2124, HYPPO 7100, SOON, SPIDO, SPIDER, SPINBUSKIT 21/22/23, Nice Soon, Nice NDCM0022, Nice NDCK0299, Nice NDCK0001, Tom R, Tom S Nice Türkiye’nin hızlı kapı motorlarıdır.

Bahçe Kapısı Motoru Nice servis Nice Türkiye

Nice Bahçe Kapısı Fiyatları

Kapı otomasyonlarınızı rahatlığınızı ve konforunuzu düşünerek tercih edebileceğiniz  ürünler olarak doyasıya yaşayabilirsiniz. Tüm yaşam alanlarında, ev ve iş yerlerinizde tercih edilmekle kalmayıp merkezi santraller de, fabrika ve endüstriyel alanlı yapılarınızda; yana kayar kapılarınızı satışta olan tüm aksesuar seçenekleri ile de fonksiyonel ve işlevsel kullanımlar sağlamaktadır. Ayaklı şekilde ki emniyet fotoseli, uzaktan kumandalı verici ve tüm güvenlik sistemlerinden, flaşör özelliklerine kadar değişik kapasiteli ve modelde ki nice bahçe kapısı ürünlerine anında buradan ulaşabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınız da sizlere uygun fiyat ve servis avantajlarıyla satışlar gerçekleştiriyoruz.

Nice sizlere işlevsel ve alternatif çözümler sunmaktadır. Kapı otomasyonlarında tercih ettiğiniz tüm bakım, tamir, ve aksesuar istemlerinizi karşılayabilmektedir.  Yedek parça olarak ta siparişlerinizi verebileceğiniz uygun model ve fiyat avantajlarıyla numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bahçe kapısı motor mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Bahçe Kapısı Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Nice Bahçe Kapısı  Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Bahçe Kapısı  motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Bahçe Kapısı  Motoru satış hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir. 

DAİRESEL KAPI MOTORLARI

HIGH-SPEED hızlı seri motorlar, yana kayar kapı motorları, garaj kapısı motorları, santral kepenk motorları ve endüstriyel kapı motorlarında olduğu gibi dairesel kapı motorlarında da Nice Türkiye hizmetinizde.

Nice Türkiye dairesel kapı motorları, otomatik kapanma süresini ayarlayabilme, kanatların bekleme süresini ayarlayabilme, açılma kapanma limitlerini kendisi belirleme, otomatik arıza teşhis, butonlar ile basit programlama, akü bağlayabilme, soketli kumanda alıcısı, fotosel-flaşör bağlayabilme, yoğun kullanım kapasitesi, engel tanıma ve açılış kapanışta yavaşlama özellikleriyle güvenli kullanım sağlayarak tercih sebebi oluyor.

Kanat uzunluğu 3 ve 5 metreye kadar olan dairesel kapılarda TOONA 4005/4006/5016, kanat uzunluğu 3-5 ve 7 metreye kadar olanlarda TOONA 4024/5024/7024, kanat uzunluğu 2 ve 3.5 metreye kadar olanlarda WINGO 2024/3524, kanat uzunluğu 3 metreye kadar olanlarda HYPPO 7005, kanat uzunluğu 1.8 metreye kadar olanlarda WALKY 1024/2024, kanat uzunluğu 2.8 metreye kadar olanlarda X-METRO 2124, kanat uzunluğu 3 ve 4.5 metreye kadar olanlarda TOO 3000/4500 uygulanır.

İhtiyacınıza ve bütçenize uygun farklı modellerle Dairesel Kapı Motorlarından herhangi birini tercih etmeniz halinde, emniyet ve güvenden ödün vermemesiyle sektörün zirvesine yerleşen Nice Türkiye, bakım, onarım, yedek parça, yaygın yetkili servisleriyle de hizmetinizde.

Ürün hakkında bilgi edinmek, varsa soru işaretlerinizi gidermek, herhangi bir arıza durumunda yardım almak, yedek parça vb. ihtiyaçlarınız halinde Nice Türkiye, teknik desteğini de müşterilerinden esirgemez. Ürünlerini olduğu kadar tamir ve bakım hizmetlerini de kullanıcılarına 7/24 güvenle sunar.

Nice Kepenk motoru

HIZLI PVC KAPI MOTORLARI

Gürültü kirliliğiyle boğuşulan ve farklı mevsim koşullarına karşı ısı yalıtımının önem kazandığı günümüzde termal ve akustik yalıtım malzemesi olması, enerji verimliliği sağlaması, yüksek güvenlik sunması, az bakım gerektirmesi, kullanıldığı mekana estetik bir görünüm kazandırması yanı sıra konforlu kullanımı nedeniyle de PVC kapılar sıklıkla tercih edilir durumda.

Konut, site, toplu yaşam alanları, endüstriyel alanlar, kamu ve hizmet alanlarında kullanımı giderek yaygınlaşan PVC kapıların işlevselliğini, emniyetini ve dayanıklılığını artırmak için hızlı PVC kapı motorları geliştirildi.

Hızlı PVC kapı motoru tercihinizde adını kalite ve güvenle duyurmuş, sektörün zirvesine yerleşmiş ve 1996’dan bu yana da Türkiye’de başarılı çalışmalara imza atmış Nice, size “İyi ki” dedirtecek bir firma.

Nice Türkiye, PVC kapılar için Nice NDCM 0098, Nice NDCM 0162, Nice NDCM 0934, Nice NDCM 0167, Nice NDCM 0099 ürünlerini geliştirdi.

Nice Türkiye, hızlı PVC kapı motorlarının yanı sıra Kit ürünler, HIGH-SPEED hızlı seri motorlar, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, bariyer sistemleri, santral kepenk motorları, endüstriyel kapı motorları, fotoselli kapılar, OVIEW-OBOX, yedek parça ve aksesuar ürünlerinde de kendini kanıtlamış durumda.

Hızlı PVC Kapı Motorları Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Hızlı PVC Kapı Motorları hakkında daha fazla bilgi almak, Hızlı PVC Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Hızlı PVC Kapı Motorları teknik bakım hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi’ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmekte.

NİCE ENDÜSTRİYEL KAPI MOTORLARI

Fabrika, hangar ve depo gibi yerlerde kullanılan, ısı ve toz yalıtımı sağlayan, görüş özelliği sunan, istenilen boyutlarda üretilebilen, uzun ömürlü, emniyetli, sızdırmazlık niteliği bulunan, motorlu ve manuel kullanımda ideal endüstriyel kapı sistemleri için Nice Türkiye güvencesi ile endüstriyel kapı motorları da hizmetinizde.

Seksiyonel kapılar için 230 VAC monofaze ve 380 VAC trifaze, 600 kg’a kadar olan, mekanik ve elektronik limit switchli SD MOTOR, endüstriyel kepenkler için krank mekanizmalı elektronik limit switchli, fren mekanizmalı, paraşüt özellikli elektromekanik motorlar olan RD MOTOR, hızlı PVC kapılar için elektromekanik motorlar, entegre invertörlü veya invertörsüz elektronik limit veya mekanik limit switchli, krank mekanizmalı, fren mekanizmalı, montaj apartlı HDF/HDFI MOTOR Nice Türkiye’nin endüstriyel kapı motorlarıdır.

Nice endüstriyel kapı motorları, Avrupa standartları ve yönergelerine belirtilen güvenlik ve teknoloji ile üretilmiştir. Redüktöründeki paraşüt özelliği ve emniyet barı bağlantısı sayesinde güvenliği üst düzeydedir. Hazır konnektörlü kablolar ile elektriksel bağlantısı hatasız ve basit bir şekilde yapılabilmekte.

Nice, D PRO otomatik kontrol ünitesi, D PRO otomatik invertör kontrol ünitesi, sprial kablo, tmbox sensör kutusu, TMF optik sensör, mekanik kablo, kanallı loop dedektör, bluetooth programlama cihazı, fotosel, pilli fotosel, soketli alıcı aksesuarları ile de hızlı motor ürünlerinin destekleyicisi.

İhtiyacınıza ve bütçenize uygun farklı modelleri bulunan Nice endüstriyel kapı motorlarını tercih etmeniz halinde, tamir, bakım, onarım, yedek parça gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmekte.

KEPENK MOTORLARI

Olumsuz hava şartlarına ve art niyetli kişilere karşı koruyucu olan kepenklerin iş yeri, fabrika, hangar, depo vb. alanlarda kullanımı günden güne artarken bu ürünlerin işlevselliğini geliştirici çözümler de uygulanmakta.

Kepenklerde konforlu, dayanıklı, estetik, kullanımı kolay bir sistem sağlayan kepenk motorlarında Nice Türkiye, 1996’dan bu yana ülkemizde sunduğu kalite ve güvenle hizmetinizde.

Nice Türkiye, 130 kg’dan 180 kg’a kadar olan kullanımlar için santral kepenk motoru RONDO, 170 kg’dan 340 kg’a kadar olan kullanımlar için santral kepenk motoru GIRO ve endüstriyel kepenkler için krank mekanizmalı elektronik limit switchli, fren mekanizlalı, paraşüt özellikli, 1400 Nm Tork ve 15 Rpm e kadar hız özellikli RD MOTOR’u güvenle sunar.

Kepenk Motorları Teknik Servisi

Kepenk Motorları Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Kepenk Motorları hakkında daha fazla bilgi almak, Kepenk Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Kepenk Motorları teknik bakım hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi’ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmekte.

Kit ürünler, HIGH-SPEED hızlı seri motorlar, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, bariyer sistemleri, santral kepenk motorları, endüstriyel kapı motorları, fotoselli kapılar, OVIEW-OBOX, yedek parça ve aksesuarlar da Nice Türkiye’nin beğeni toplayan ürünleridir.