Konut, site, toplu yaşam alanları, endüstriyel alanlar, kamu ve hizmet alanlarında yaygınlaşan garajlar, aracınızı gerek olumsuz hava koşullarından gerek art niyetli kişilerin verebileceği zararlardan korumak adına önemli.

Günümüz yaşam şartları gereği yoğun kullanılan garajların işlevselliğini artırmak, ortama giriş ve çıkışlarda emniyeti sağlamak, araç hareketliliğini özellikle mesai başlangıç ve bitiş saatlerinde yığılmaya engel olacak şekilde hızlandırmak için ileri teknoloji ürünü garaj kapısı motorlarının kullanımı gün günden artmakta.

Garaj kapısı motoru seçerken dayanıklı, kaliteli, emniyetli, şık, yedek parça imkanı olan bir ürün tercih sebebi.

Kit ürünler, HIGH-SPEED hızlı seri motorlar, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, bariyer sistemleri, santral kepenk motorları, endüstriyel kapı motorları, fotoselli kapılar, OVIEW-OBOX, yedek parça ve aksesuar ürünleriyle 1996’dan bu yana Türkiye’de de hizmet sunan Nice, garaj kapısı motorlarında da sektörün zirvesinde.

10.2 m² seksiyonel garaj kapıları için SPIDO, 12.5 m² seksiyonel garaj kapıları için SPIDER, 10.5 m² seksiyonel garaj kapıları için SPINBUSKIT 21/22/23, 20 m²’ye kadar olan seksiyonel kapılar için SOON ve akordiyon kapılar için HYPPO 7100 Nice Türkiye’nin güvenle sunduğu ürünlerden.

Nice garaj kapısı motorları, yavaşlama ve hızlanmanın motor tarafından ayarlanması, engel tanıma ve çalışma süresinin otomatik tanımlanması, harici akü bağlantısı yapılabilmesi, kolay kurulum gibi nitelikleriyle öne çıkar. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun farklı modeller mevcut.

Garaj kapısı motorunuzu Nice’dan tercih ettiğinizde ünlü firmanın tamir, bakım, onarım, yedek parça desteği de sizinle. Ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek, varsa soru işaretlerinizi gidermek için müşteri hizmetleri ile yaygın yetkili servis ağı 7/24 müşterilerinin yanında.

nice spin garaj kapısı motoru
nice spin garaj kapısı motoru
garaj kapısı motoru
garaj kapısı motoru