Nice Dairesel Kapı Motorları

Nice Türkiye olarak birçok alanda hizmet sağlayan firmamız dairesel kapı motorlarında da üretim sağlamaktadır. Güvenlik önlemlerinin başında gelen otomasyon sistemlerinin her alanında boy gösteren firmamız nice dairesel kapı motorları üretimi yaparak da alanının birincisi olmaya devam etmektedir. Dairesel veya kanatlı kapı motorlarının birçok modelleri olması ile de bizler her kapıya uygun olarak motor seçenekleri sunmaktayız. Ahşap, demir, saç vs. birçok seçenek ile yapılan kapılar için en uygun olan motoru seçebilmeniz için nice türkiye firmamızı arayarak destek alabilirsiniz.
Nice dairesel kapı motorları tek kanatta 2 metreden başlayarak 7 metre uzunluktaki tüm kapılara otomasyon imkanı sunar. 220 V ac veya 24 V DC akım ile çalışan motorlar yarı yoğun kullanım ve yoğun kullanım olarak ayrılmaktadır. Minimum 100 kg, maksimum 1700 kg kapılara göre üretim sağlanmıştır. Nice dairesel kapı motorlarında engel tanıma özelliği, açılış ve kapanışta yavaşlama gibi birçok özellikleri bulunmaktadır. Nice dairesel kapı motorlarında enkoderli olması ile bilinmektedir. Bu sayede sıkışmayı önlemektedir. Elektrik kesintilerinde akü bağlantısı yapılarakda kullanımlarınıza devam edebilmektesiniz. Kumanda, buton, flaşör lamba, emniyet fotoseli, anten, elektrikli kilit gibi bir çok yedek parça ile çalışan nice dairesel kapı motorlarının hızları ve ağırlıkları modelleri göre farklılık göstermektedir. Endüstriyel kapılar, ev kapıları, site kapıları, otopark kapılarında da nice dairesel kapı motorları kullanarak gönül rahatlığı ile güvenliğinizi artırabilirsiniz. Nice dairesel kapı motorlarında sadece satış imkanı sunmayıp nice motor servis ağı kurarak da sizlere servis hizmetide vermekteyiz.

Nice Motor

Nice Türkiye ailesi olarak 12 yıldır sürdürdüğümüz otomasyon seçenekleri ile tüm Türkiye’de ilerlemekteyiz. Herkes kendi güvenliğini düşünmesi gerekmektedir. Nice Türkiye olarak bizler de sizlerin güvenliğinizi artırmak için birçok otomasyon seçenekleri sunmaktayız. 12 yıllık iş tecrübemiz arge çalışmalarımız ile tüm sorunların üstesinden gelmekteyiz. Nice motorları tam güvenlik kapsamları sayesinde sizlere sorun çıkarmaksızın yıllar boyu çalışma sağlamaktadır. Nice motorlarının birçok özellikleri ile de sizlere kendini aşık edecektir.
Nice motorlarının en büyük özelliği engel tanıma sisteminin olmasıdır bu sayede kapının açıldığı veya kapandığı sırada herhangi bir cisim ile karşılaşırsa durup aksi yönde çalışma sağlamaktadır. Bu sayede araba, insan, hayvan vs. hiçbir yere çarpmamaktadır. Senkronize çalışma sağlayan nice motorları ile karşılıklı iki ayrı kapıyı aynı anda çalışma özelliği de sunmaktadır. Modellerine göre değişiklik sağlayan nice motorlarının yavaş başla yavaş dur, 6 kademeli ayarlanabilir hız seçeneği ile de sizlerin isteği üzerine ayarlanabilmektedir. 24 V DC, 220 V akım ile çalışan motor seçenekleri bulunmaktadır. Yoğun kullanımlara uygun olan motorlar 24 V DC akım ile çalışırken yarı yoğun kullanımlarınız için ideal olan motorlar ise 220 V akım ile çalışmaktadır. Yana kayar kapı motorlarında kontrol ünitesinin motorun üzerinde olması ile zarar gelmemesini sağlamaktadır. Böylelikle kontrol kartlarının dış etkenlerden koruması sağlayarak, kullanım sürelerinin uzamasında ki en büyük etkenlerden birisidir. 400 kg’dan başlayarak 3500 kg taşıma kapasitelerine sahip olan nice motorlara akü bağlantısı yaparak da elektrik kesintilerinde kullanım sağlamaktadır. Emniyet fotoseli, flaşör, kumanda, buton,anten vs. bir çok yedek parça ile çalışan nice motorları kapılarınıza göre bir çok seçenek sunmaktadır. 7 metreden başlayarak 30 metrelik kapılara göre uygun motor imkanı sunan nice ailesi sizlerin aradığı bir çok özellikleri tek bir firmada toplayarak işinizi kolaylaştırmıştır. Nice motorları ile sorun yaşamanız halinde de destek sağlayan firmamıza 7/24 ulaşabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Nice Bariyer İstanbul

Nice Türkiye olarak 12 yıldır sürdürdüğümüz otomasyon sistemlerindeki başarımıza bariyer sistemlerini de ekleyerek devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde hızlıca büyüyen ailemiz sizlerin bariyer ihtiyaçlarını da karşılayarak tüm otomasyon ihtiyaçlarınızı tek firmada birleştirmiştir. Gittikçe gelişen teknoloji sayesinde bariyer ihtiyaçları fazlasıyla artmıştır. Bir çok alanda kullanılan bariyer sistemlerindeki bütün özelliklere sahip olan nice bariyerler ile tanıştığınızda vazgeçemeyeceksiniz. Bariyer sistemleri günümüz gereğince kolejler, endüstriyel fabrikalar, bankalar, hoteller gibi bir çok alanda boy göstermektedir. Nice Bariyer İstanbul firması olarak sizlerin ihtiyaçlarına göre üretilmiş olan nice bariyerlerimizin bir çok özelliği bulunmaktadır. Hgs, Ogs gibi otomasyonlarla da entegre çalışan bariyerlerimiz 3 metreden başlayarak 9 metreye kadar uzanan kolları sayesinde alanlarınızı nice ailesine güvenerek kapatabilirsiniz böylelikle güvenlik seviyelerinizi artırmış olursunuz. Alçak alanlarınızdaki sorun için de üretim sağlayan firmamız kol kırılma aparatı ile de alçak alanlarınızda da bariyer kullanma şansı sunmaktadır. 24 V DC akım ile çalışan nice bariyerleri yoğun kullanımlarınız için idealdir. Nice bariyerler modellerine göre 1.000.000 açılım sunarak sizlere uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Bu sayede diğer marka bariyer modellerine göre kendini fazlasıyla öne çıkarmaktadır.

Nice Bariyer İstanbul firmamız bariyer sistemleri ve aksesuar çeşitleri ile de bir çok farklı model imkanı sunmaktadır. Firmamız bariyer çeşitleri ve servis imkanı da sunarak sizlerin tüm otomasyon sorunlarınıza çözüm üretmektedir, böylelikle kısa sürede tüm sorunlarınız ortadan kaldırılmaktadır. İstanbul’da bulunan firmamıza 7/24 ulaşarak servis kaydı oluşturabilir veya fiyat teklifi alarak bariyer seçimlerinize yardımcı olabilmekteyiz.

Nice Bariyer İstanbul İletişim Numarası : 0 (212) 451 20 34

 Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

 

Hızlı Kapı Motoru

İleri teknolojiden yararlanarak geliştirdiği ürünlerini 1996’dan bu yana ülkemizde güven, estetik, dayanıklılık ve kaliteyle sunan İtalyan firma Nice, hızlı kapı motorlarında da müşterilerinin takdirini kazanmakta.

Yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, garaj kapısı motorları, endüstriyel kapı motorları Nice Türkiye’nin güvenle sunduğu ürünlerden.

Apartman, site, toplu yaşam alanları, kamu ve hizmet binalarında kullanımı gün günden yaygınlaşan otomatik kapılar için uygulanan Nice hızlı kapı motorları, engel tanıma özellikleri ile tercih sebebi. Nice Motor engel tanıma sistemleri, alanda bulunan çocuk, araç vb. algılayarak önlem alır ve kullanıcılarına emniyet sağlar. Yavaş başla yavaş dur niteliği ile de Nice hızlı kapı motorları öne çıkar.

ROBUS400/600/1000, ROX600/1000, THOR1500, RUN 1500/1800 2500/2500I, TUB3500, HYPPO 7005, TOO3000/4500, TOONA 4005/4006/5016, TOONA 4024/5024/7024, WALKY 1024/2024, WINGO 2024/3524, X-METRO 2124, HYPPO 7100, SOON, SPIDO, SPIDER, SPINBUSKIT 21/22/23, Nice Soon, Nice NDCM0022, Nice NDCK0299, Nice NDCK0001, Tom R, Tom S Nice Türkiye’nin hızlı kapı motorlarıdır.

KEPENK MOTORLARI

Olumsuz hava şartlarına ve art niyetli kişilere karşı koruyucu olan kepenklerin iş yeri, fabrika, hangar, depo vb. alanlarda kullanımı günden güne artarken bu ürünlerin işlevselliğini geliştirici çözümler de uygulanmakta.

Kepenklerde konforlu, dayanıklı, estetik, kullanımı kolay bir sistem sağlayan kepenk motorlarında Nice Türkiye, 1996’dan bu yana ülkemizde sunduğu kalite ve güvenle hizmetinizde.

Nice Türkiye, 130 kg’dan 180 kg’a kadar olan kullanımlar için santral kepenk motoru RONDO, 170 kg’dan 340 kg’a kadar olan kullanımlar için santral kepenk motoru GIRO ve endüstriyel kepenkler için krank mekanizmalı elektronik limit switchli, fren mekanizlalı, paraşüt özellikli, 1400 Nm Tork ve 15 Rpm e kadar hız özellikli RD MOTOR’u güvenle sunar.

Kepenk Motorları Teknik Servisi

Kepenk Motorları Teknik Destek Hattı 0212 451 20 34

Kepenk Motorları hakkında daha fazla bilgi almak, Kepenk Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Kepenk Motorları teknik bakım hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi’ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice Motorları ve diğer ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmekte.

Kit ürünler, HIGH-SPEED hızlı seri motorlar, yana kayar kapı motorları, dairesel kapı motorları, bariyer sistemleri, santral kepenk motorları, endüstriyel kapı motorları, fotoselli kapılar, OVIEW-OBOX, yedek parça ve aksesuarlar da Nice Türkiye’nin beğeni toplayan ürünleridir.